Motorová píla ECHO CS-310ES

269,00 €
199,00 € s DPH

Sme autorizovaný predajca značiek

makita
dewalt
echo

krátky popis:

Japonská benzínová motorová píla ECHO CS-310ES vyrobená spoločnosťou YAMABIKO, tretím najväčším výrobcom záhradnej techniky na svete (na trhu v USA č. 1), je model objemu 30 cm³ s profesionálnou výbavou a prvotriednou kvalitou všetkých použitých materiálov. Pomer hmotnosti a výkonu z nej robí bezkonkurenčnú, ľahko ovladateľnú pílu, vyhľadávanú záhradkármi a chatármi.

Popis produktu

Technické parametre

Obsah motoru30.5 cm³
Výkon (kW/HP)1.10 / 1.50 kW/HP
Lišta35 cm
Rozmery (D x Š x V)396 × 232 × 268 mm
Hmotnosť (bez lišty, reťaze, prázdna nádrž)4,0 kg
Palivová nádrž250 ml
Nádrž na olej na mazanie reťaze260 ml
Zapalovací svíčkaNGK BPMR8Y
Zdvihový objem motoru30,5 ml (cm³)
Maximálny výkon podľa ISO 72931,1 kW
Doporučená maximálna rýchlosť s reznými nástrojmi12 500 r/min
Doporučené otáčky chodu naprázdno3200 r/min
Merná spotreba paliva pri max. výkonu motoru542g / (kW / h)
Akustický tlak97,9 dB(A)
Vibrácie (ISO 22867) Predná rukoväť5,6 m/s²
Vibrácie (ISO 22867) Zadná rukoväť6,9 m/s²
  • Pružinový antivibračný systém, ktorý je efektívnejší ako bežne používané gumené silentbloky počas celého životnosti píly.
  • Dávkovač paliva, ktorý uľahčuje štart píly aj pri nízkych teplotách vďaka funkcii "Effortless Start", a ktorý je umiestnený v kryte píly pre ochranu pri manipulácii. Štart píly je jednoduchý už po 3 až 4 ťahaní.
  • Bokové nastavenie reťaze umožňuje rýchle nastavenie.
  • Automatické mazanie oleja v závislosti od otáčok reťaze zabraňuje nechcenému vytečeniu a znižuje jeho spotrebu a tiež chráni skladovací priestor pred znečistením. Nie je potrebné ho vždy po použití píly vylievať.
  • Nastaviteľný karburačný systém, ktorý je výsadou vyšších radov píl, umožňuje nastavenie otáčok motora pre optimálny výkon v závislosti od klimatických podmienok a požiadaviek obsluhy.
  • Veľkoplošný priestorový filter, ľahko dostupný bez použitia náradia, ktorý je čistený systémom G-FORCE, zaručuje v porovnaní s bežnými jednovrstvovými filtrami dlhé servisné intervaly a extrémne dlhý život.
  • Medzi ďalšie prvky vybavenia patria napríklad oddelenie pre zimný prevádzku, ktoré umožňuje predhrievanie karburačného systému a teda optimálny výkon pri nízkych teplotách. A zároveň v lete chráni pilu pred prehriatím.
  • Zapalovací systém CDI zabezpečuje spoľahlivý štart a prevádzku za všetkých klimatických podmienok.

Táto píla má profesionálne funkcie pre maximálne pohodlie a spoľahlivosť. Obsahuje ľahký štart s ochranou proti nárazom a ďalšími technológiami. Je vyrobená v Japonsku a známa svojou kvalitou. Má výborné vybavenie ako napríklad pružinový antivibračný systém, dávkovač paliva, bočné nastavenie reťaze, automatické mazanie oleja, regulovateľný karburátor a veľkoplošný filtr. Obsahuje aj izolačný panel pre zimný chod, ktorý umožňuje predhriatie a C.D.I. zapaľovanie pre spoľahlivý štart aj v rôznych klimatických podmienkach.

Parametre